• hu

O The RACE

THE RACE OBSTACLE v sebe ukrýva viac ako len víkendovú zábavu. Našim cieľom je podpora športu ako životnej formy, popularizácia behu a zdravého životného štýlu, budovanie medzinárodných vzťahov a taktiež neustále napĺňanie dobročinných cieľov.

Prvý ročník THE RACE sa uskutoční pod monumentálnymi hradbami hradu Krásna Hôrka. 10% z výťažku predaných lístkov venujeme na rekonštrukčné práce požiarom zasiahnutého hradu. Zo svojho športového výkonu tak nebudeš mať radosť iba Ty, svojou účasťou na THE RACE hrad Krásna Hôrka podporíš aj čarokrásny kúsok našej histórie. Pretože SPOLU SME NAJSILNEJŠÍ!

Vypočuj si prvý zo série našich rozhovorov o jedinečnom projekte The RACE a o tom, ako začať aktívnu športovú prípravu. Spolu s Tiborom Kardošom, Patrikom Milatom a Slávkou Prokšejovou v jednotlivých častiach predstavíme všetky potrebné informácie ohľadom trate a prekážok. Nebudú chýbať ani pripravované súťaže! Sleduj nás a dozvieš sa viac.

Máme tu druhý rozhovor z našej série. Vypočuj si našich motivátorov Tibora, Patrik a Slavku. Dozvieš sa viac o tom ako začať a napredovať v príprave na jedinečný pretek THE RACE!

Tretí rozhovor o jedinečnom preteku The Race! Pretek v sebe ukrýva viac ako len víkendovú zábavu. Viac ti o tom povedia naši motivátori Tibor, Patrik a Slavka. Sleduj nás a dozvieš sa viac.